SHARE THE ART YOU LOVE
SEBA ART GALLERYLast login: 01-12-2016 10:45
4 Likes   0 Shares


AYSU GÜNAY

Artist: AYSU GÜNAY SEBA ART GALLERY
Aysu GÜNAY

1951 yılında İzmir’de doğdu. Hatay Kız öğretmen Okulundan mezun olan sanatçı Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesinde ön lisansını tamamladı. Sanata, öğretmenlik yaşamıyla beraber kendi atölyesindeki çalışmalarla başladı. Yağlıboya tekniğinde spatül kullanarak doğayı anlatan sanatçının eserleri, Yurtiçi ve yurtdışı çeşitli koleksiyonlarda yer aldı.
.
2007’den bu yana sanatçı baskı resim çalışmalarına ağırlık vermiş, ayrıca yağlıboya ve akrilik kullanarak soyut figüratif çalışmalar yapmıştır. Bu sergide sanatçının son dönem çalışmaları yer almaktadır. Su Grubu kurucu üyesi olan Sanatçı, çalışmalarını İzmir’de kendi atölyesinde sürdürmektedir. Aysu GÜNAY, A.I.A.P Uluslararası Sanatçılar Birliği üyesidir. Yurtiçi ve yurtdışı uluslararası çok sayıda karma sergiye katılmış olan sanatçı 20’ye yakın kişisel sergisi açmıştır.


You need to login or signup to add your comment to this work.

Liked by 4 users

DiT DiT
SEBA ART GALLERY
BO Olsen
Tatiana Domazetovich


Other people who shared works by AYSU GÜNAY SEBA ART GALLERY

Did LanMore works from SEBA ART GALLERY
Afet Yayla seba art galleryfigurativeSEBA UĞURTANAYNUR FİDANseba ugurtan 2014seba ugurtan 2014seba uğurtanNURAY İPEK

8 of 388


Other works in Painting
CA SE VIDE, GROUILLE! - Hurry up its emptying ! - by Pascal' Void ' Acrylic and chalk on board. Mike Gappy 2017moonrise over riverThomas Gainsborough Mr and Mrs William Hallett (The Morning Walk) 1785Thomas Gainsborough Mr and Mrs Robert Andrews c1748-50Sydney Robert Jones Oxfordshire, lane descending into Horley village 1912Sue Davis UNTITLEDMédée, oil on canvas by Marcos Rodrigo

8 of 381591Loading...