SHARE THE ART YOU LOVE
SEBA ART GALLERYLast login: 01-12-2016 10:45
3 Likes   0 Shares


AYSU GÜNAY

Artist: AYSU GÜNAY SEBA ART GALLERY
Aysu GÜNAY

1951 yılında İzmir’de doğdu. Hatay Kız öğretmen Okulundan mezun olan sanatçı Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesinde ön lisansını tamamladı. Sanata, öğretmenlik yaşamıyla beraber kendi atölyesindeki çalışmalarla başladı. Yağlıboya tekniğinde spatül kullanarak doğayı anlatan sanatçının eserleri, Yurtiçi ve yurtdışı çeşitli koleksiyonlarda yer aldı.
.
2007’den bu yana sanatçı baskı resim çalışmalarına ağırlık vermiş, ayrıca yağlıboya ve akrilik kullanarak soyut figüratif çalışmalar yapmıştır. Bu sergide sanatçının son dönem çalışmaları yer almaktadır. Su Grubu kurucu üyesi olan Sanatçı, çalışmalarını İzmir’de kendi atölyesinde sürdürmektedir. Aysu GÜNAY, A.I.A.P Uluslararası Sanatçılar Birliği üyesidir. Yurtiçi ve yurtdışı uluslararası çok sayıda karma sergiye katılmış olan sanatçı 20’ye yakın kişisel sergisi açmıştır.


You need to login or signup to add your comment to this work.

Liked by 3 users

DiT DiT
SEBA ART GALLERY
Tatiana Domazetovich


Other people who shared works by AYSU GÜNAY SEBA ART GALLERY

Did LanMore works from SEBA ART GALLERY
AYSU  GÜNAYSEBA UĞURTANAFET YAYLAAYLA GEDİKAFET YAYLAAYNUR FİDANAFET YAYLA1. ULUSLARARASI BODRUM SANAT ÇALIŞTAYI

8 of 388


Other works in Painting
hello OKICHIMuseode to river' final days of emmanuel " Landscape. Mike Gappy. Acrylic on board'void' Acrylic and chalk on board. Mike Gappy 2017COLOURS HOISTED - Divers Salute  - by PascalThe cities of the MoonNo 30

8 of 381666Loading...