SHARE THE ART YOU LOVE
SEBA ART GALLERYLast login: 29-08-2017 14:54
6 Likes   1 Shares


AYSU GÜNAY

Artist: AYSU GÜNAY SEBA ART GALLERY
Aysu GÜNAY

1951 yılında İzmir’de doğdu. Hatay Kız öğretmen Okulundan mezun olan sanatçı Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesinde ön lisansını tamamladı. Sanata, öğretmenlik yaşamıyla beraber kendi atölyesindeki çalışmalarla başladı. Yağlıboya tekniğinde spatül kullanarak doğayı anlatan sanatçının eserleri, Yurtiçi ve yurtdışı çeşitli koleksiyonlarda yer aldı.
.
2007’den bu yana sanatçı baskı resim çalışmalarına ağırlık vermiş, ayrıca yağlıboya ve akrilik kullanarak soyut figüratif çalışmalar yapmıştır. Bu sergide sanatçının son dönem çalışmaları yer almaktadır. Su Grubu kurucu üyesi olan Sanatçı, çalışmalarını İzmir’de kendi atölyesinde sürdürmektedir. Aysu GÜNAY, A.I.A.P Uluslararası Sanatçılar Birliği üyesidir. Yurtiçi ve yurtdışı uluslararası çok sayıda karma sergiye katılmış olan sanatçı 20’ye yakın kişisel sergisi açmıştır.


You need to login or signup to add your comment to this work.

Liked by 6 users

DiT DiT
SEBA ART GALLERY
Tatiana Domazetovich
ewge
zeynep
BO Olsen


Shared by 1 users

BO Olsen


Other people who shared works by AYSU GÜNAY SEBA ART GALLERY

Did LanMore works from SEBA ART GALLERY
Afet Yayla seba art gallerySEBA ART GALLERYAYLA GEDİKFUNDA ALKAN CUMBULNURAY İPEKAFET YAYLASEBA UĞURTANSEBA UĞURTAN

8 of 502


Other works in Painting
Nuit tombante sur la Loire (1923), by Félix Vallotton (1865-1925).Georges Seurat - Bathers at AsnièresEdvard Munch "Evening on Karl Johan"CHAINE D’UNION - Chain of Union - by PascalGerard Terborch II  -Girl in Peasant CostumeAlbrecht Dürer - A Young HareGustav Klimt- Judith mit dem Haupt HolofernesPaolo Uccello - The Battle of San Romano

8 of 384516Loading...